Maly kot w domu – jakich warunkow potrzebuje

Maly kot w domu - jakich warunkow potrzebuje

Tylko to, co jest różnica między złym miejscu i jedna, która jest naprawdę znakomita? Będziesz wiedzieć, kiedy je zobaczyć. Jestem pewien, że widziałem przykłady kilku wielkich witryn w internecie – a także pamiętać, przykłady te, które nigdy nie będziesz chciał powrócić. Jeśli chcesz, aby odwiedzający przychodzą wtedy musisz zrobić wiele, aby przekonać ich w bardzo krótkim czasie. Pierwsze wrażenia są naprawdę ważne. Trzeba tylko około 20 sekund, aby policzyć, że pierwsze wrażenie, więc chcesz zrobić to najlepiej, że można.

Wiele osób lub właścicieli małych firm często decydują się zaprojektować i zbudować własne strony internetowe. Bez odpowiedniego doświadczenia lub projektowania stron internetowych tle wielu popełniane są błędy. Jeśli jesteś początkujący to istnieje kilka rzeczy, które należy pamiętać, aby unikać przed projektowania witryny.

Oto kilka typowych błędów, których należy unikać podczas projektowania nowej strony internetowej.

1. Powolne Ładowanie Strony

Problem: Czy kiedykolwiek poszedł do strony internetowej i czekał i czekał aż się załaduje?

Rozwiązanie: Optymalizacja zdjęć w niższej rozdzielczości, aby osiągnąć szybsze ładowanie stron. Przechowywać strona rozmiary znacznie poniżej 60 KB.

2. Układ strony

Problem: Strony, które mają nawigację w różnych miejscach na całym terenie. Wygląda to bałagan i nieprofesjonalne.

Rozwiązanie: Bądź konsekwentny i są zorganizowane w układzie stron. Upewnij się, że wszystkie strony internetowe wyglądają tak samo i nawigację stron internetowych znajduje się w tym samym miejscu na każdej stronie.

3. Schematy szalonych kolorów

Problem: Czy kiedykolwiek odwiedził stronę internetową, która ma doświadczenie z jasnym kolorze neonowej, i nie może odczytać treść, ponieważ kolory są tak głośno? Jaki jest sens?

Artykuł dzięki: Ignif – producent wkładów, kaset i drzwiczek kominkowych