Jakie ptaki wyrozniamy

Jakie ptaki wyrozniamy

Problem: odwiedzić stronę internetową i spróbuj wysłać e-mail do nich jednak adresy e-mail nie są powiązane z nazwą domeny.

Rozwiązanie: Za pomocą bezpłatnego adresu e-mail, takich jak Hotmail, Yahoo czy Gmail, nigdy nie jest odpowiednie dla Twojej witryny.Darpol tkaniny od metra Na swojej stronie internetowej, że jest to dobry pomysł, aby zawsze używać adresów e-mail, który jest skojarzony z nazwą domeny dla Twojej firmy.

22. Reklamy

Problem: Trafiłeś na stronę internetową, gdzie strony są zaśmiecone wielu różnych reklam.

Rozwiązanie: Wiele osób korzysta z reklamy, aby zarobić dodatkowe pieniądze. To dobrze, tylko nie przesadzaj.

23. Bad Images

Problem: Ile razy widziałeś strony internetowej z brakujących plików graficznych lub misshaped obrazy?

Rozwiązanie: Zawsze optymalizacji obrazów i wykorzystać atrybuty Wysokość i szerokość znacznika obrazu. Dodatkowo, należy zapisać pliki w odpowiednich formatów graficznych: JPG fotografii i GIF dla grafiki.

24. Niniejsza strona internetowa najlepiej oglądać na .....

Problem: Często jest to widoczne na wielu stronach internetowych początkujących.

Rozwiązanie: Proszę nie używać tego na swojej stronie.

25. Brak ceny

Problem: Strony internetowe, które nie mają ceny produktów wymienionych wyraźnie.

Rozwiązanie: Jeśli sprzedajesz produkt na swojej stronie internetowej, zawsze zawierają cenę z opisem przedmiotu.

Last but not least, oto lista rzeczy, które należy po prostu unikać, po prostu dlatego, że to słuszna decyzja dotycząca projektowania stron internetowych. A oto one:

Ramy, Hit liczniki stron osieroconych, o niczym "Cutesy", pop ups, Fancy czcionki, nie nadużywaj Flash, unikać linki JavaScript, migający tekst, animowane gify, Brakujący Meta tagi, pozioma (bok) przewijany Nie podkreślenia lub kolor zwykły tekst, nie zapomnij funkcjonalne linki na swojej stopce, nie zapomnij o swoich strategii marketingowych, nie zapomnij podać anchor text na linki, nigdy subskrybować gościa do niczego bez jego zgody, nie należy pozostawiać tytuł strony domu, jak "Welcome to mysite.com" Unikaj używania wszystkie "wodotryski", po prostu dlatego, że można, nie korzystając z SEO (Search Engine Optimization) na swojej stronie internetowej

Czy stworzyli własną stronę internetową lub pracujesz z kimś nad stworzeniem strony internetowej, mam nadzieję, że wszystkie te pomysły powyżej pomogą Ci zbudować lepszą stronę internetową, która stale przyciąga odwiedzających. Jeśli nigdy nie zbudował stronie internetowej na własną rękę, mam nadzieję, że powyższe wskazówki pomocne przy projektowaniu najlepsze miejsce, które można i pomóc uniknąć wszystkich tych problemów w przyszłości. Wiedza jest krytyczna.

Artykuł dzięki:

Posted in Koty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *