Jakie pozywienie jest szkodliwe dla psa

Jakie pozywienie jest szkodliwe dla psa Podczas procesu gotowania może zabić bakterie nie eliminują endotoksyny, wynikające z bakterii. Toksyny te mogą powodować choroby.

Międzynarodowi producenci żywności dla zwierząt domowych poprzez reklamę mają niezwykle zapraszamy na naszą stronę internetową lojalną rynku, na którym w celu wykorzystania ich i inni „produktów odpadowych i mieć wiarygodne źródło takich materiałów sypkich.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

W 1990 roku, San Francisco Chronicle poinformował, że zabijano zwierzęta były wykorzystywane w karmie dla zwierząt domowych. Producenci karmy dla zwierząt domowych są stanowczo zaprzeczył raportu; Jednak, American Veterinary Medical Association potwierdziło historię Kronika co do tego, co jest naprawdę w karmy dla psów i kotów.

zwierzęta domowe i zwierzęta towarzyszące zoo uśmiercano za pomocą pentobarbitalu sodu, a następnie przetwarzane i renderowane. Trucizna pentobarbital sodu nie załamać się przetwarzaniem i przechodzi w wielu produktach komercyjnych domowych i paszy dla krów, świń i koni.

Centrum FDA Medycyny Weterynaryjnej stwierdził, że jest mało prawdopodobne, pies doświadczy żadnych negatywnych skutków ekspozycji na działanie niskich poziomach pentobarbitalu występujących w popularnych komercyjnych karmy dla zwierząt domowych, ale takie produkty nie zostaną dopuszczone do spożycia przez ludzi. Ponadto poinformował konsumentów, którzy lubią i chcą jak najlepiej dla swoich towarzyszy pies nie wybrać nakarmić takie składniki, gdyby wiedzieli, co naprawdę w żywności swoje psy.

Część „czarownic Brew” przetwarzane na karmy dla psów to odpady z rzeźni w tym prawdopodobnie chorej i rakowej mięsa, zboża uznanych za nienadające się do spożycia przez ludzi, zjełczałego tłuszczu i różnych tłuszczów, stabilizowany silnych przeciwutleniaczy, aby opóźnić dalsze psucie. Tłuszcze te są natryskiwane bezpośrednio na suszonych kubeł aby skądinąd łagodny lub niesmaczne Produkt smaczna.

Artykuł dzięki: