Jak wyglada kocie macierzynstwo

Jak wyglada kocie macierzynstwo

Oznacza to trzeba pomyśleć zanim coś powiesz, co generalnie oznacza, że ??należy zająć trochę czasu, aby się uspokoić i zastanowić się, co racjonalnie. Jest to doskonały przykład zbadaniu sytuacji i wprowadzenie swoich technik, jak rodzic do pracy.

Nie ustawiaj konsekwencję, że wiesz, że nie będzie w stanie po drodze na i nie po drodze, gdy wiesz, że jest nieuzasadnione lub po prostu działając ze złości i frustracji.

Pamiętaj, że dyscyplina jest przeznaczona do nauczania. Ustaw konsekwencje wcześniej, najlepiej z wejściem Twojego dziecka, a następnie po drodze z godności i wzajemnego szacunku. Jeśli dziecko zaniedbuje odebrać jej zabawki, na przykład, można zgodzić się, że będzie je odebrać, i umieścić je w pudełku na półce przez dwa dni.

(A termin, nawiasem mówiąc, tylko musi być na tyle długi, aby uzyskać jej uwagę i sprawiają, że punkt nie tak dawno, że rezygnuje, staje się zniechęcony, albo zapomina, co zrobiła źle w pierwszej kolejności.) Tak, ona będzie prawdopodobnie złość, skomlenie i żebrać.

Można zachować spokój, po drodze, a po powrocie do zabawek, uprzejmie zapytać: "Co trzeba zrobić, aby je zatrzymać?"

Po prostu po drodze jest potężnym narzędziem dla rodziców, ale to tylko skuteczne, jeśli można to zrobić bez wykładów, dokuczliwy lub gniew. Można zapytać: "Jaka była nasza umowa?" a nawet wczuć się dzieckiem, jak długo jesteś w stanie po drodze.

Rodzice mogą być miły i mocny zarazem. Jest to znacznie łatwiejsze, gdy weźmiemy pod uwagę czas, aby zaangażować nasze mózgi przed utworzeniem reguł. Wiedz, że możesz pomóc swojemu dziecku dostrzegać światło i swoje techniki jak rodzic będzie miał wpływ na swoje dzieci bezpośrednio.

Od 1979 roku, dr Jane Nelsen wykazało ponad 2 miliony rodziców i wychowawców, jak wykorzystać Pozytywna dyscyplina do końca walki o władzę i budowania bardziej pozytywne i zdrowe relacje.Uwielbia uczyć skutecznego i praktycznego był Jak nadrzędna.

Artykuł dzięki:

Posted in Koty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *