Jak wyglada boston terier

Jak wyglada boston terier

Standard rasy jest projekt danej organizacji rasy co idealny pies powinien wyglądać i zachowywać się jak. To właśnie wystawie niczym rasowy Boston Terrier oceniana jest przeciw. Zamiast być w stosunku do innych psów w ringu, http://harmoniasmakow.pl/sosy-orientalne pies jest w porównaniu do tego, jak dobrze pasują do wzorca rasy.http://harmoniasmakow.pl/makaron-ryzowy-bezglutenowy Zazwyczaj jest to, co hodowcy starają się osiągnąć w swoich programach hodowlanych. Standard rasy jest Pismo Święte świata psów.

W konsekwencji, nie wiele Boston teriery są wszędzie blisko pasujące do wzorca rasy i są wycięte z programów hodowlanych lub porzucone z powodu ich niedoskonałości. Jeśli okaże się, słodkie małe czarno-biały pies w lokalnym schronisku i zastanawiam się co rasa on lub ona może być spojrzenie na standardzie rasy Boston Terrier może pomóc. Identyfikowanie rasy schronisku psa może pomóc niech wiesz, co otrzymujesz w siebie za.

Wzorzec rasy ujawnia także inny powód, dlaczego Boston Terrier jest tak popularny. Są one małe, ale nie tak małe jak to zagrozić ich zdrowiu. Są wytrzymałe, ale przenośne. Chociaż można znaleźć Boston teriery poza liniami, są one zwykle od piętnastu do dwudziestu pięciu funtów i tylko około piętnaście cali na swoich barkach. Są to najbardziej znany w czerni i bieli, ale również są w uszczelki i białe i pręgowane i bieli. Wzorzec rasy jest dość ścisła sprawie podziału białe wokół ciała, co dyskwalifikuje dużo Boston Terrierów z pierścienia.

Wzorzec rasy podkreśla również odpornością. Są one nie mają fizycznych słabości jak swaybacks, wysterylizowana nogi, bardzo powolny chód lub szukać nadmiernie umięśnione. Ich ciała powinien wyglądać wytrzymały, ale wszystko powinno być proporcjonalne. A ogony są naturalnie bardzo krótki, choć czasami czystej rodzi się z długim ogonem. Uszy są dziarski i przez większość czasu są one wskazał (czasami dyskietek uszami jeden przychodzi).

Artykuł dzięki: