Co zrobic z martwym ptakiem

Co zrobic z martwym ptakiem

Rozwiązanie: Think „czytelny”. Unikaj ciemnych tła z lekkich kolorowych czcionek. Białe tło z czarnym tekstem jest najlepsze dla ogółu społeczeństwa.

4. Błędy pisowni i gramatyki

Problem: błędy pisowni i gramatyki prostu skoczyć strony.

Rozwiązanie: Należy zawsze sprawdzać pisownię.

5. tekstu na stronie

Problem: większość użytkowników Internetu nie czytają stron internetowych – oni je zeskanować.usługi BHP w Krakowie.

Rozwiązanie: Upewnij się, że strona jest łatwa do odczytania. Przerwa tekst do opanowania sztuki, użyj poddziałów krótkich akapitów, podświetlone słowa kluczowe i wypunktowania.

6. style czcionek i rozmiary

Problem: czcionki serif takie jak Times New Roman są trudniejsze do odczytania na monitorze komputera. Również tekst jest zbyt małe lub zbyt duże są trudne do odczytania.

Rozwiązanie: To jest dobry pomysł, aby użyć czcionek non-serif takie jak Verdana lub Arial dla stron internetowych, które będą odczytywane w Internecie. Twoja strona będzie wyglądać znacznie lepiej, bardziej profesjonalnie, a będzie dużo łatwiej gościem czytać.

7. Not Enough „Biała Przestrzeń”

Problem: Zbyt wiele słów na stronie internetowej może być przytłaczająca.

Rozwiązanie: Sprawdź swoją stronę czytelny łamiąc tekst na mniejsze, łatwiejsze w zarządzaniu kawałki. Można także skorzystać poddziałów i kulach punktów.

8. Chichot muzyka, że ??użytkownik nie może kontrolować

Problem: Zła muzyka w tle na stronie. Następnie, nie jest w stanie go wyłączą.

Rozwiązanie: Jeśli uważasz, że trzeba użyć muzyki na swojej stronie z jakiegoś powodu, to upewnij się zaoferować swoim gościom możliwość, aby go wyłączyć, lub, szybko i łatwo.

9. Słabe Layout and Design

Problem: Czy kiedykolwiek byłeś na stronie internetowej, że jest po prostu tylko „za dużo”? To jak starają się wypełnić każdą dostępną przestrzeń piksel na całej stronie.

Artykuł dzięki: